Aksident në fshatin Trush, 66 vjeçari i cili po udhëtonte me motor del nga rruga…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:10, në rrugën e fshatit Trush, Shkodër, shtetasi B. T., 66 vjeç, banues në Shkodër, duke drejtuar motomjetin e tij, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe për pasojë, motomjeti ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i motomjetit është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe po merr mjekim, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.