VIDEO/ Pamje nga vendi i ngjarjes ku ndodhi shpërthimi i një bombole Gazi në Shkodër…

Një shpërthim i një bombole gazi mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në ballkonin e një banese në katin e tretë në lagjen “Perash”.

Burime për RealitetiPost bëjnë me dije që nuk ka të lënduar.

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje.