Vllaznia firmos me dy futbollistët e spikatur të U21…

KF Vllaznia dëshiron të bëjë e ditur se ka firmosur kontrata me dy prej futbollistëve më të spikatur të ekipit U21, kampion i vendit, pikërisht mbrojtësin Gledjan Pusi dhe mesfushorin Elidon Dulaj.

Të dy ata do të jenë me ne për tre sezonet e ardhshme.
Suksese me fanellën kuqeblu Pusi e Dulaj!