11 të arrestuar në Tiranë, mes tyre Breçani dhe djali i tij! Zbardhet akuza…

Mbrëmjen e sotme Poliçia ka vënë në pranga 11 persona, mes tyre ish-zv.Drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, si dhe djali i tij.

Burime konfirmojnë se arrestimi i tyre ëhstë bërë nga krimi ekonomik. Ndërkohë bëhet me dije se ata akuzohen për përkrahjen e autorit të krimit në një ngjarje kriminale.