Aksident i rëndë në aksin Shkodër-Koplik, autobusi përplas motorçikleten, dy të plagosur…

Share your love

Nje aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në rrugen Shkoder – Koplik, segmenti Shtoj i Ri.

Sipas informacioneve paraprake një motorçikletë me 2 persona eshtë perplasur me një autobus.

Nga aksidenti kane mbetur dy personat te plagosur rendë dhe ndodhen në spitalin e Shkodres. Autobusi kthehej nga Mali i Zi me dhjetra qytetarë nga Lezha, që kishin qënë per vizitë turistike.

Share your love