Aksident në aksin Pukë-Fierzë, plagosen dy përsona…

Share your love

Pukë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Pukë-Fierzë, automjeti që drejtohej nga shtetasi R.I, ka dalë nga rruga duke rënë në lumin e Arrëzit.

Si pasojë janë lënduar jashtë rrezikut për jetën, drejtuesi i automjetit shtetasi R. I., 73 vjeç, shtetasi A. D., dhe shtetasja L. D, pasagjerë në automjet të cilët janë dërguar në Spitalin e Pukës për ndihmë mjeksore.

Shërbimet e policisë rrugore dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe vijonë veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

Share your love