Aksident në Velipojë, një automjet përfondon në kanal…

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë.

Nga raportimet në vendngjarje për RealitetiPost bëhet fjalë se janë përplasur dy automjete dhe si pasojë njëri ka përfunduar në kanal.

Akoma nuk dihet nëse nga aksidenti ka njerëz të lënduar.

Lajmi në përditësim…