Anulohet ndeshja miqësore mes Vllaznisë dhe Kastriotit…

Anulohet ndeshja miqesore e ekipit te Vllaznise me Kastriotin, shkak behet ekipi mik. Lajmin e ka bere publik klubi shkodran i cili sqaron edhe arsyet:

Njoftimi i KF Vllaznia:

KF Vllaznia bën të ditur se ndeshja miqësore ndaj ekipit të Kastriotit, e planifikuar për t’u luajtur ditën e sotme në orën 14:00 në stadiumin “Loro Boriçi”, nuk do të zhvillohet. Ekipi krutan e ka patur të pamundur për të udhëtuar drejt Shkodrës për disa arsye të rëndësishme dhe si rrjedhojë, kjo ndeshje nuk do të luhet.