Arrestimi dhe ekstradimi në Shqipëri i të shumëkërkuarit Behar Bajrit, reagon ministri Balla…

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas arrestimit dhe ekstradimit drejt vendit tonë të të shumëkërkuarit Behar Bajri.

Reagimi i Ballës:

Përgëzime Policisë së Shtetit, Policisë franceze dhe natyrisht INTERPOL për bashkëpunimin në gjetjen e personave në kërkim nga drejtësia shqiptare.

Ka përfunduar me sukses procesi i ekstradimit në Shqipëri të shetasit B.B., i cili ishte shpallur në kërkim nga drejtësia. Rezultate të tjera si ky do të vijojnë????