Admin

Admin

Policia e Shkodrës sekuestron 11 automjete tip “Benz”…

DVP Shkodër/Vijon operacioni policor i koduar “Informaliteti”, kundër krimeve ekonomiko-financiare. Shiste pjesë automjetesh të kontrabanduara nga Anglia dhe fshihte të ardhurat nga ky biznes, procedohet penalisht 31-vjeçari. Sekuestrohen 11 automjete tip “Benz”. Si rezultat i administrimit të menjëhershëm të inteligjencës…