Dy të plagosur në Shkodër…

Plagosje me thike ne qytetin e Shkoder. Dy persona kane mbetur te plagosur dhe jane derguar ne spitalin rajonal te Shkodres. Jane ende te paqarta arsyet e kesaj plagosjeje. Policia ka mberritur ne vendngjarje.

Nga informacionet paraprake dyshohet si nje grindje e çastit ne rruge. Ngjarja ka ndodhur ne afersi te stadiumit “Loro Boriçi”./RealitetiPost/