EMRAT/ Gara me makina, tre të vdekur në Prizren nga një aksident tragjik…

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”, ku kanë vdekur tre persona.

Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj janë tre personat që kanë vdekur në aksident, raporton Sinjali.

Siç raportojnë mediat në Kosovës, aksidenti është shkaktuar si pasojë e garave me makina. Njëra nga makinat ka goditur disa persona të cilët po qëndronin pranë autostradës dhe ishin duke e ndjekur garën në momentin kritik.