Esin Hakaj nuk do të jetë më pjesë e Vllaznisë, njofton klubi shkodran…

KF Vllaznia me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka bere me dije se mbrojtesi Esin Hakaj nuk do te jete me pjese e ekipit.

Kjo ndarje mes klubit kuqeblu dhe mbrojtesit Hakaj vjen pasi ka mbaruar kontrata tre vjecare dhe mesa duket nuk kane gjetur gjuhen e perbashket per te vijuar me tej.

Me poshte postimi i klubit shkodran: