Faton Zylbehari tregon sekretet e trajnerit të Vllaznisë Qatip Osmani: I qetë dhe i përulur…

Share your love

Faton Zylberhari zëvendës i shtypit tek Shkëndija e Maqedonisë së veriut në një interviste në Ora Sport u shpreh se Qatip Osmani është mjeshtër për te fituar tituj.

Zylberhari: Osmani mjeshtër për te fituar tituj. Kam pasur fatin te jem bashke lojtar me Qatipin tek Shkëndija, ai ishte ylli i ekipit. Është gjithmone i qete, i përulur. Fale Qatip Osmanit Vllazninë e ndjekin shume tifozë ne Maqedoninë e Veriut.

Një ekip i kombinuar mjafte mire , duhej trajneri Osmani te zhbllokoi Bekim Balajn i cili tashme është një lider i vërtetë. Vllaznia pretendente kryesore për titull këtë sezon.

Share your love