FOTO/ Aksident i rëndë pranë fshatit Zues, një automjet përplaset me shtyllën…

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë pranë fshatit Zues në Shkodër.

Në automjet tip Mercedes është përplasur me shtyllen e tensionit në anësore të rrugës.

Mësohet se drejtuesi i automjetit ka mbetur i bllokuar brenda dhe policia po përpiqet për ta nxjerrë.

Akoma nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.