FOTO/ Te Astiri, gaz lotsjellës dhe arrestime të banorëve protestues. Fadromat nisin punën

Share your love

Ka agravuar situata tek “Unaza e Re” ku IKMT ka nisur aksionin për prishjen e banesave.

Disa qytetarë të cilët po pengonin zhvillimin e punimeve janë shoqëruar.

Është hedhur edhe gaz lotsjellës për të larguar banorët që po pengojnë punimet.

Share your love