Gjendet pa shenja jete në rrugë 61 vjeçari në “Bahçallëk”…

Rreth orës 07:20, në lagjen “Bahçallëk”, në rrugë, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, shtetasi S. Ç., 61 vjeç, banues në Shkodër.

Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën, prej shkaqeve natyrale (arrest kardiak). Grupi hetimor po punon për dokumentimin e shkakut të vdekjes.