KF Vllaznia lajmeron për rinovimin e një tjetër lojtari për sezonin e ardhshëm me kuqeblutë…

KF Vllaznia me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ben me dije se pas Stojanovic ka arritur marreveshje dhe me Marko Juric qe te jete pjese e kuqebluve per sezonin e ardhshem.

Mesa duket klubi shkodran ka nisur rinovimin e kontratave dhe shkeputjen me disa lojtare qe nuk i nevojiten per sezonin ne vijim.