Një automjet u përfshi nga zjarri, policia e Shkodrës tregon shkakun…

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21:15, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka marrë flakë dhe është djegur, një automjet i parkuar në lagjen “Ahmet Haxhia”, në pronësi të shtetasit E. K., 38 vjeç. Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për kryerjen e veprimeve proceduriale.