Plagosje me armë zjarri në Malësi të Madhe…

Një plagosje me armë ka ndodhur pak minuta më parë në Malësi të Madhe.

Burime bejnë me dije se ngjarja ka ndodhur nganjë konflikt mes tre përsonash, ku njëri prej tyre ka mbetur i plagosur në shpatull dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka arritur të identifikojë autorin dhe e ka shpallur në kërkim./RealitetiPost/