Policia has rezistencë, një i vdekur, disa të plagosur brenda kampit të muxhahedinëve në Manëz…

Share your love

Policia e Shtetit ka hasur në rezistencë nga banorët brenda kampit MEK në Manzë të Durrësit, gjatë kontrollit pas një urdhri nga Gjykata e Lartë.

Pas një përplasjeje mes opozitës iraniane dhe policisë raportohet se një person ka humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur.

Share your love