Ra nga pallati ku po punonte, humb jetën punëtori në Shëngjin…

Një punëtor ndërtimi ka humbur jetën mëngjesin e së enjtes, pasi ka rënë nga lartësia e një pallati që po ndërtohej në Shëngjin.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për këtë rast.

Viktima nuk është identifikuar ende.