Redon Gragoshi vishet kuqeblu, firmos për 3 vitet e ardhshme…

Share your love

Vllaznia zyrtarizon edhe afrimin e Redon Dragoshit në rradhët e saj. Mbrojtësi 23 vjeçar është përforcimi i rradhës për skuadrën tonë. Dragoshi vjen nga skuadra e Kukësit dhe për tre vitet e ardhshme do të jetë kuqeblu.
Mirë se erdhe Redon!

Share your love