Reshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot…

Të hënën e 11 marsit priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 6 / 13 °C , në vendet e ulëta: 4 / 12 °C dhe në vendet malore: -1 / 9 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.