Shkodër/ Aksident në lagjen “Tre Heronjtë”, makina përplas këmbësoren…

Share your love

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 07:45, në lagjen “Tre Heronjtë”, automjeti me drejtues shtetasen M. N., 34 vjeçe, ka aksidentuar shtetasen Z. M., 56 vjeçe, që lëvizte me biçikletë, e cila u dërgua në spital, në gjendje jashtë rrezikut për jetën.

Me drejtuesen e automjetit po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Share your love