Shkoder/ Aksident pranë urës së Bunës në lagjen Liria…

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne lagjen Liria te Shkodres, prane ures se vjeter te Bunes.

Burime per RealitetiPost bejne me dije se nje automjet tip BMW ka dalur nga rruga dhe eshte perplasur me nje peme mbi trotuar.

Burimet bejne me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit i cili eshte derguar ne spitalin e Shkodres dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten.