Shkodër/ Gjendet i pajetë 47 vjeçari në lagjen Perash…

Share your love

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 12:00, është gjetur i pajetë, nga familjarët, në banesën e tij në lagjen “Perash”, shtetasi A. M., 47 vjeç. Paraprakisht, në trupin e 47-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, dhe dyshohet se humbja e jetës është prej shkaqeve natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar ligjërisht shkakun e vdekjes.

Share your love