Shkodër/ Gjendet i pajetë në rrugë 62 vjeçari në lagjen “Vasil Shanto”…

Informacion paraprak/Rreth orës 07:40, në lagjen “Vasil Shanto”, në rrugë, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, shtetasi Ç. K., 62 vjeç, banues në Shkodër.

Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën, prej shkaqeve natyrale (arrest kardiak).

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.