Shkodër/ Një përson qëllon me armë nga kati i 5-të i një pallati në lagjen Rus…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak mas mesnatës në qytetin e Shkodrës.

Një përson ka qelluar me armë zjarri nga kati i 5 i një pallati në drejtim të një lokali në lagjen Partizani (Rus).

Nga të shtënat nuk ka përsona të plagosur por plumbat kanë dëmtuar vetëm një automjet të parkuar anës rrugës.

Forca të shumta policia kanë mbërritur në vendngjarje ndersa agresori nuk ka dëgjuar të dorëzohet dhe kanë qenë forcat e ndërhyrjes së shpejtë të Shkodres të cilët kanë ndërhy dhe e kanë arrestuar pas 3 orësh negocime./RealitetiPost/