Shkodër/ Shkrumbohet një banesë në lagjen “Guerrile”…(VIDEO)

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 08:55, në lagjen “Guerrile”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. B., 36 vjeç, dhe banesa është djegur pothuajse plotësisht. Në banesë, në momentin e rënies së zjarrit, nuk ka patur njerëz.

Dyshohet se zjarri ka rënë për shkak të një shkëndije elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.