Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shkodër…

Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Qafë Hardhi” të Shkodrës.

Nga informacionet e para mesohet se shpërthimi ka ndodhur në një banesë dhe shkak dyshohet të jetë bombola e gazit.

Në vendin e ngjarjes ndodhen policia dhe forcat zjarrfikëse.

Lajmi në përditësim…