Të shtëna me armë në Lezhë, vritet nipi i Ardian Nikulaj…

Është ekzekutuar me armë zjarri pak minuta më parë në qytetin e Lezhës Eno Nikulaj, nipi i Ardian Nikulaj dhe ky i ekzekutuar po këtë vit me datë 19 prill brenda në lokalin e tij në Shengjin.

Burime bëjnë me dije se Eno Nikulaj është ekzekutuar me kallashnikov pak minuta më parë në vendin e quajtur Porta e ujësjellësit.

Në foto Ardian Nikulaj i vrarë me 19 prill të këtij viti…