Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, dyshohet se…

Disa të shtëna me armë zjarri janë raportuar ditën e sotme në qytetin e Shkodrës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e fermentimit, ndërsa autoritetet kanë mbërritur në vendngjarje.

Sakaq, dyshohet se arma është shkrepur në ajër dhe nuk ka të plagosur ose të dëmtuar.