Tragjike/ 2 të vdekur në Korçë. Autori qëllon ndaj një personi dhe më pas vret veten…

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Korçës.

Mësohet se një burrë ka qëlluar ndaj një personi dhe më pas ka kryer vetëvrasje.

Raportohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit.

Lajmi në përditësim…