VIDEO-EMRA/ Publikohen pamjet e operacionit policor në Shkodër…

Policia e Shtetit ka publikuar në rrjetet sociale pamjet e operacionit policor të koduar “Territori i pastër”.

Mbi pakot me drogë ishte stampuar një simbol në formë gjetheje.

Pak më herët, Drejtori i Policisë së Shkodrës Edmond Sulaj, mbajti një deklaratë për mediat mbi këtë operacion, gjatë se cilës u sekuestruar 65.5 kg marijuanë në formë çokollate, dhe 31.5 kg kanabis në formë boçe.

Janë shpallur në kërkim dy vëllezërit Nasmi dhe Basri Malaj.

Pamjet: