Vrasje në Vlorë/ Identifikohet viktima, dyshohet se u qëllua me snajper në banesën e tij…

Gezim Sinomati rreth 22 vjeç është personi që ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Sipas infoemacioneve, i riu është qëlluar me snajper teksa ndodhej në banesën e tij, në lagjen “Hajro Cakërri”.

INë vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie që caktuar perimetrin e sigurisë dhe po punojnë për kapjen e autorit.