Identifikohen viktimat e aksidentit të rëndë në Tale të Lezhës…

Identifikohen dy viktimat e aksidentit të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë – Shkodër.

Aksidenti u shënua rreth orës 05:00, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Kallmetit” në Tale të Lezhës.  

Viktimat janë Prend Marku, 56, Martin Gjoka, 54 vjeç shoferi dhe pasagjeri i Fiatit.

Shtetasi Prend Marku banues në Tale, Lezhë, duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, ka goditur nga pas karrelin e një mjeti bujqësor zetor.