Një përson mbërrin i plagosur në spitalin e Shkodrës…

Nje person ka mberritur i plagosur ne spitalin e Shkodres mbrëmjen e sotme.

Raportohet se ai eshte qelluar me arme te ftohte thike. Ngjarja ka ndodhur ne Bashkine Vau Dejes, ende nuk dihet motivi dhe identiteti i te plagosurit.

Policia ndodhet ne spitalin e Shkodres ku po heton per ngjarjen.