KF Terbuni arrin marreveshjen me trajnerin shkodran…

Klub Futboll TËRBUNI PUKË 🇦🇱⚽️ njofton të gjithë tifozët pukjanë se ka arritur marrveshjen 📃✍🏻 me trajnerin 49 vjeçar, #AltinXhahysa për të drejtuar ekipin tonë në sezonin e ri 23/24! Xhahysa ka qënë një ish futbollist i ekipit tonë nga sezoni 2009 deri në sezonin 2011.

Klubi dhe tifozët Pukjanë i urojnë shumë suksese trajnerit Xhahysa në detyren e tij të re duke shpresuar se do të arrijmë objektivat tona me punën dhe përkushtimin e tij dhe të gjithë grupit të lojtarëve! ”Dy ngjyra ❤️🤍 një emër, TËRBUN të kam në zemer”.